Tomasz Nowak

dr n. med.

Tomasz Nowak

Chirurgia

WYKSZTAŁCENIE

DZIAŁALNOŚĆ

Specjalista w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, który zajmuje się również implantologią. Pacjenci cenią go szczególnie za pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów i dużą cierpliwość do wyjaśniania nawet najbardziej skomplikowanych procedur stomatologicznych.

Dr n. med. Tomasz Nowak jest laureatem nagrody Platinum Preferred Award 2011 i 2012, przyznawanej najlepszym stomatologom zajmującym się upowszechnianiem leczenia implantologicznego i mającym szczególne osiągnięcia w tej dziedzinie.  

W 2010 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych w zakresie stomatologii na podstawie rozprawy doktorskiej pt. „Skład pierwiastkowy tkanek twardych zęba oraz ocena komórek prozapalnych i włókien nerwowych w przebiegu zębopochodnych procesów zapalnych okolicy okołowierzchołkowej”. Dr n. med. Tomasz Nowak od 2012 roku posiada również specjalizację medyczną w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Stale poszerza swoje kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w wielu kursach oraz sympozjach naukowych – zarówno w roli uczestnika, jak i prelegenta. 

Kursy, certyfikaty i sympozja naukowe: