Opinie

Nasz zespół składa się z doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają profesjonalną opiekę na każdym etapie leczenia. Stawiamy na indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb. Jednocześnie każdy może liczyć na życzliwe przyjęcie i miłą, bezstresową atmosferę, a co najważniejsze – na profesjonalnie przygotowany plan leczenia. W Addent Kraków pracują specjaliści, którzy nie boją się wyzwań i dla których stomatologia to pasja. 

Addent IconAddent

Walerego Eljasza Radzikowskiego 18, Kraków

4,2 58 reviews

 • Avatar Dominika P ★★★★★ 2 miesiące temu
  Atmosfera leczenia fantastyczna, a odwiedziłam już trochę gabinetów. Kompleksowa obsługa, pacjent jest informowany wcześniej, co trzeba zrobić i ile może kosztować leczenie, żeby móc na spokojnie je sobie rozplanować w czasie. … More Polecam zwłaszcza jako osoba nerwicowa, dla której wizyta u dentysty to zawsze był duży stres. Teraz aż się "cieszę" na kolejne wizyty 😉
 • Avatar Olga B ★★★★★ 4 miesiące temu
  Do Studio Addent trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się. SUPER LEKARZ dr n.med. Tomasz Nowak. Świetna, bezbolesna chirurgia oraz miła, bezstresowa i profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego, skomplikowanego … More zabiegu i uratowania mi dwóch zębów. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi i całemu Zespołowi Addent życząc dalszych sukcesów. Szczerze polecam!
 • Avatar Katarzyna C. ★★★★★ 7 miesięcy temu
  W ostatnim czasie miałam okazję korzystać z usług dr Macieja Cabana. Z pełną świadomością polecam - zarówno jako specjalistę jak i ciepłego i pełnego zrozumienia człowieka. Pan Maciej profesjonalnie przeprowadził leczenie … More protetyczne i sprawił, że uśmiecham się dużo częściej niż wcześniej.
 • Avatar Luisa ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Super dentyści,szkoda, że późno do nich trafiłam. Dr. Nowak profesjonalista, w każdym calu,świetny chirurg i implantolog,. a przy tym bardzo uprzejmy i życzliwy. Przyjął mnie i udzielił mi pomocy,nawet w okresie, kiedy wszyscy … More inni dentyści wypięli się na swoich pacjentów i pozamykali swoje gabinety w obawie przed wirusem i usunął mi implanta, pod którym wytworzył się stan zapalny, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Świetny jest też protetyk dr. Caban. Ceny również są przystępne. Polecam wszystkim.