O nas

Centrum stomatologiczne Addent to miejsce gwarantujące najwyższej jakości opiekę dentystyczną opartą o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii. Nasi specjaliści kompleksowo podchodzą do leczenia i sprawiająże pacjenci wychodzą z gabinetu ze zdrowym i pięknym uzębieniem oraz szerokim uśmiechem! Jak to robimy? 

Addent Kraków
– co nas wyróżnia?

Specjalizujemy się w leczeniu implantologicznym i protetycznym. Metamorfozy uśmiechu to nasza wizytówka. Pracujemy w oparciu o najnowsze metody i techniki dostępne w stomatologii. Jedną z nich jest tzw. „projektowanie uśmiechu”, polegające na tym, że przed rozpoczęciem właściwego leczenia pacjent może zobaczyć, jak będzie wyglądało jego uzębienie po wykonaniu wszystkich zabiegów. Taka wizualizacja efektów leczenia jest bardzo cenna dla pacjenta i pozwala skonfrontować jego oczekiwania z możliwościami współczesnej stomatologii. 

Interdyscyplinarny zespół

W gabinecie Addent niezależnie od tego, z jakim problemem stomatologicznym przychodzi pacjent, może on liczyć na właściwą diagnozę, kompleksowy plan leczenia i sprawnie przeprowadzane zabiegi w przyjaznej i bezbolesnej atmosferze. 

Lekarze w centrum Addent to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy dodatkowo nieustannie poszerzają swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych. Praca stomatologa to dla nich pasja, dlatego każdy przypadek medyczny jest traktowany z taką samą pieczołowitością. Pacjent zawsze może liczyć na wyjaśnienie skomplikowanych procedur zabiegowych czy konsultację w sprawie wyboru najlepiej dopasowanej metody leczenia.

Najnowocześniejszy sprzęt i zaawansowane technologie

Jesteśmy dumni mogąc zapewnić naszym pacjentom zabiegi na najwyższym światowym poziomie. W utrzymaniu tak wysokiego standardu pomaga nam nowoczesny, najlepszej klasy sprzęt i innowacyjne technologie. Dzięki połączeniu wiedzy i umiejętności naszych specjalistów z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych sprzętów, leczenie stomatologiczne przebiega sprawnie, precyzyjnie i przede wszystkim jest bardzo skuteczne. 

Unity stomatologiczne KaVo

Nowoczesne fotele stomatologiczne, na których przyjmujemy pacjentów, są wygodne i komfortowe. Wyposażone w nowoczesne turbiny, pozwalają na szybkie i bezpieczne przeprowadzenie leczenia – dzięki nim wizyta w naszym gabinecie może być prawdziwą przyjemnością. 

Mikroskop zabiegowy Carl Zeiss

Urządzenie z systemem jezdnym i oświetleniem LED pozwala na maksymalnie precyzyjne przeprowadzenie leczenia, szczególnie w trudnych przypadkach endodontycznych. Dzięki niemu żaden kanał nie zostanie pominięty w czasie zabiegu, a lekarz będzie miał doskonałe pole widzenia nawet najmniejszych przestrzeni znajdujących się w zębie.

Endomotor X Smart

Urządzenie wyposażone w mikrosilnik z kątnicą, służące do opracowania kanałów korzeniowych z zastosowaniem narzędzi rotacyjnych.  W leczeniu endodontycznym jest to niezastąpiony sprzęt, gwarantujący nie tylko dużą precyzję, ale i sprawność przeprowadzanego zabiegu.

EMS Mini Master Piezon Scaler

Wielofunkcyjny skaler ultradźwiękowy, wyposażony w inteligentny, samoadaptujący się system mikrokontroli drgań pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu zabiegu. Znajduje szerokie zastosowanie w zabiegach profilaktycznych (skaling), endodoncji (usuwanie z kanałów złamanych narzędzi) oraz w stomatologii zachowawczej.

Obtura System B i Obtura II

Urządzenia, dzięki którym można z niezwykłą dokładnością wypełnić system korzeniowy termoplastyczną gutaperką – biozgodnym materiałem wypełnieniowym. Zwiększa to dokładność leczenia w porównaniu do wypełnień kanałów tradycyjnymi metodami. Tym samym pozwala uniknąć sytuacji, w której pojawiają się powikłania wynikające z niewystarczającej precyzji leczenia endodontycznego.

Lampa wybielająca Beyond Polus

Zabiegi wybielania zębów wykonujemy przy użyciu lampy produkcji światowego lidera. System Beyond, dzięki zastosowaniu najsilniejszego z dostępnych na rynku światła halogenowego, zapewnia klinicznie udowodnione rezultaty, gwarantujące najlepszy efekt w porównaniu z systemami plazmowymi i diodowymi.

Aparatura Radiologiczna Gendex

Ważne dla nas jest przede wszystkim bezpieczeństwo naszych Pacjentów, a nowoczesny sprzęt radiologiczny marki Gendex pozwala na dokładne obrazowanie przy minimalnej dawce promieniowania. Specjalne oprogramowanie umożliwia zaś dokonanie szczegółowych pomiarów. Wyniki badań pacjent otrzymuje od nas zawsze na płycie CD.

Sterylizatory Melag

Czyste i sterylne narzędzia to podstawa w pracy każdego stomatologa, dlatego mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo naszych Pacjentów, stosujemy najlepsze technologie w tym zakresie.

Addent Kraków – wyjątkowe miejsce

Pacjenci w Addent zawsze mogą liczyć na komfortową i bezstresową atmosferę. W naszym centrum pomieszczenia są klimatyzowane, wystrój wnętrz kojącya w wygodnej poczekalni jest dostęp do bezpłatnego WiFi, telewizji, aktualnej prasy. Mamy również kącik zabaw dla dzieci, a w oczekiwaniu na wizytę pacjenci mogą napić się herbaty, kawy lub czegoś zimnego. W toalecie można znaleźć jednorazowe szczoteczki i pastę do zębów, które ułatwiają przygotowanie do leczenia stomatologicznego. Zdajemy sobie sprawę, iż oczekiwanie może być stresujące dla pacjentów, dlatego dbamy o punktualność wizyt.