Implanty Kraków

Implanty zębowe od AddentuBraki zębowe czy też całkowite bezzębie to problem nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny. Nieprawidłowe warunki zwarciowe mogą skutkować poważnymi powikłaniami­- od dolegliwości bólowych wywołanych nadmiernym obciążeniem, przez degenerację i brak stabilności pozostałych zębów, aż po poważne zaniki kości. Współczesna stomatologia rozwiązała tę kwestię i proponuje alternatywę dla niewygodnych, masywnych protez czy mostów wymagających naruszenia struktury zdrowych zębów – implanty zębowe.

Implanty stomatologiczne rozwiązaniem?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i problemom naszych Pacjentów oferujemy zabiegi z zakresu implantologii polegające na wszczepieniu do kości tytanowej śruby/ śrub, imitujących korzeń zęba/ zębów, na których osadzane są korony czy mosty protetyczne. Dzięki współpracy z liderami na rynku implantologicznym, jak firmy Alpha Bio czy Nobel Biocare, możemy zaoferować naszym Pacjentom zabiegi na najwyższym światowym poziomie i w przystępnych cenach.

Jakie implanty zębowe wybrać?

Dla Pacjentów z całkowitym bezzębiem mamy ponadto specjalne rozwiązanie w postaci Systemu Locator­- ruchomych protez mocowanych na implantach za pomocą specjalnych zatrzasków, które jest remedium na problem stabilności klasycznych protez, przy stosunkowo niskim koszcie zabiegu.

Implantologia w gabinecie stomatologicznym Addent działa na terenie miasta Kraków i jego okolic.

Implantolgia: Addent Kraków