Dla kogo aparat ortodontyczny?

Kiedyś aparaty ortodontyczne były dedykowane dla nastolatków. Dorośli uważali, że im nie przystoi. Wraz z rozwojem technologii i odkrycia różnych rodzajów aparatów ortodontycznych, coraz więcej osób dorosłych decyduje się na prostowanie zębów tą metodą.

Korekcji wady zgryzu może poddać się już każdy bez względu na wiek. Ważne jest to, aby taka osoba miała stałe zęby. Ponad 50% pacjentów korzystających z leczenia ortodontycznego jest w przedziale …

Zdrowy i estetyczny uśmiech

Zdrowy i estetyczny uśmiech jest wizytówką każdego z nas. Proste i białe zęby nie tylko dodają uroku, ale również pewności siebie. Dzięki niemu szybciej zdobywamy sympatię nowo poznanych osób.

Uśmiech mówi wiele o człowieku. O tym, jakie ma podejście do życia czy osobowość. A dbanie o swoje uzębienie jest przejawem troski o cały swój organizm. O całego siebie. Co w takim razie należy robić…

Pozyskiwanie materiału własnopochodnego

1Odbudowa zębów po ich utracie to zabieg stomatologiczny, który jest trudny i często długotrwały. Dużą trudność stanowią przypadki Pacjentów u których zęby usunięto dawno, co doprowadziło do nieuchronnego procesu zaniku kości szczęk i żuchwy. Proces ten przebiega stale, tak więc im dawniej usunięto zęby tym większy jest ubytek tkanki kostnej. Czy w świecie, w którym nasze codzienne życie przesiąknięte jest nowoczesnymi technologiami, istnieje innowacyjna i niezawodna metoda regeneracji naszych kości – tak abyśmy mogli w sposób jak najmniej inwazyjny i przewidywalny odzyskać piękny uśmiech? Jeszcze kilkanaście lat temu implanty zębowe umieszczano jedynie tam, gdzie istniały odpowiednie warunki do ich wszczepienia, co niestety w znacznym stopniu ograniczało wskazania do ich zastosowania. Ubytek kostny powodował ujemne skutki w budowie i funkcjonowaniu szczęki i żuchwy oraz ograniczał lub uniemożliwiał leczenie implantologiczne, i często bardzo mocno komplikował dalsze leczenie protetyczne.

ARTYŚCI POLECAJĄ

ARTYŚCI POLECAJĄ

Poniżej zamieszczamy rekomendacje Artystów, którzy odwiedzili Studio Stomatologii Addent Kraków.