Stomatologia Dziecięca

Stomatologia dziecięca w gabinecie AddentWizyta w gabinecie stomatologicznym może być dla malucha dużym stresem. Zachęcamy rodziców, by przyprowadzali swoje pociechy zanim pojawią się dolegliwości bólowe­. Stomatologia dziecięca jest o tyle wyzwaniowa, że oprócz typowych zabiegów należy pokazać dzieciom, że nie muszą one wiązać się z bólem.
Oferujemy możliwość wizyty adaptacyjnej, na której Mały Pacjent ma okazję zapoznać się z gabinetem, “pojeździć” na fotelu, oswoić się z niepokojącymi dźwiękami i zapachami.

Mały pacjent

W czasie takiej wizyty nie przeprowadzamy jeszcze żadnych zabiegów­, a jedynie przegląd­ i ewentualnie planujemy dalsze postępowanie. Dzięki temu, kiedy zajdzie już potrzeba przeprowadzenia leczenia, wizyta nie będzie dla dziecka traumą. W ramach zabiegów profilaktycznych dla dzieci proponujemy lakowanie zębów. W ofercie posiadamy także kolorowe wypełnienia, dzięki którym leczenie ząbków może być fantastyczną zabawą.

W gabinecie dentystycznym Addent każdy dzielny Mały Pacjent po wykonanym zabiegu otrzymuje od dentysty również nagrodę za swoją odwagę.