Jesteśmy dumni mogąc zapewnić naszym Pacjentom zabiegi na najwyższym światowym poziomie. W utrzymaniu tak wysokiego standardu pomaga nam nowoczesny, najlepszej klasy sprzęt i innowacyjne technologie:

● Unity KaVo

Nowoczesne stanowiska, na których przyjmujemy Pacjentów są wygodne i komfortowe. Wyposażone w nowoczesne turbiny, pozwalają na szybkie i bezpieczne przeprowadzenie leczenia­- dzięki nim wizyta w naszym gabinecie może być prawdziwą przyjemnością.

● Mikroskop Carl Zeiss

Urządzenie z systemem jezdnym i oświetleniem LED pozwala na maksymalnie precyzyjne przeprowadzenie leczenia, szczególnie w trudnych przypadkach endodontycznych.

● Endomotor X Smart

Mikrosilnik z kątnicą, służący do opracowania kanałów korzeniowych z zastosowaniem narzędzi rotacyjnych­. Podczas procedury kształtowania kanału urządzenie stale zmienia kierunek rotacji, dzięki czemu umożliwia opracowywanie kolejnych odcinków kanału zgodnie z budową anatomiczną, co pozwala na otrzymanie optymalnego wyniku leczenia.

● EMS Mini Master Piezon Scaler

Wielofunkcyjny skaler ultradźwiękowy, wyposażony w inteligentny, samoadaptujący się system mikrokontroli drgań pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu zabiegu. Znajduje szerokie zastosowanie w zabiegach profilaktycznych (skaling), endodoncji (usuwanie z kanałów złamanych narzędzi) i w stomatologii zachowawczej.

● Obtura System B i Obtura II

Urządzenia, dzięki którym można z niezwykłą dokładnością wypełnić system korzeniowy termoplastyczną gutaperką– biozgodnym materiałem wypełnieniowym, co pozwala na dokładniejsze wypełnienie kanałów, nieosiągalne dotychczasowymi metodami.

● Lampa Beyond Polus

Proponujemy zabiegi wybielania zębów przy użyciu lampy światowego lidera w dziedzinie wybielania. System Beyond, dzięki zastosowaniu najsilniejszego z dostępnych na rynku światła halogenowego zapewnia klinicznie udowodnione rezultaty, gwarantujące najlepszy efekt w porównaniu z systemami plazmowymi i diodowymi.

● Aparatura Radiologiczna Gendex

Ważne dla nas jest przede wszystkim bezpieczeństwo naszych Pacjentów, a nowoczesny sprzęt radiologiczny marki Gendex pozwala na dokładne obrazowanie przy minimalnej dawce promieniowania, zaś specjalne oprogramowanie (dołączone na na płytach CD z tomografią komputerową dla Pacjenta) umożliwia dokonanie szczegółowych pomiarów.

● Sterylizatory Melag

Czyste i sterylne narzędzia to podstawa w pracy każdego stomatologa, dlatego mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo naszych Pacjentów, stosujemy najlepsze technologie w tym zakresie.